Adelina, tani bjonde
Albeu.com
Këngëtarja kosovare Adelina Ismajli kthehet bjonde. Risia në look e këngëtares u vu re në emisionin e djeshëm në një TV lokal në Kosovë. Pas klipit të fundit atë të Iliricum, ku Adelina shfaqet një brune plot hire, në ...... emisionin televiziv, vjen Adelina me kostum dhe me flokë bjonde, me kacurrela të mëdha.

Por fansa të Adelinës nuk pajtohen me look-une ri, shumë kanë komentuar qerpikët shumë të gjatë dhe make up I tepruar sipas tyre për një emision televiziv. Ne po ju servirim disa foto të emisionit dhe plus imazhin e këngëtares si flokë gështenjë dhe atë që e ka përfaqësuar gjithmonë, këngëtaren, imazhin brun.
Shtuar më 14/07/2010, ora 23:25
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori