Adelina dhe Jehona lëvdojnë njëra-tjetrën
Albeu.com
Dy këngëtaret e njohura të estradës, Adelina Ismaili dhe Jehona Sopi, kanë dëshmuar se janë shoqe shumë të mira gjatë emisionit të verës që transmetohet në KTV.
Adelina nga njëra anë e ka lavdëruar Jehonën se është një këngëtare komplete me një stil të veçantë prej këngëtarëve tjera, përderisa Jehona ka thënë se Adelina tashmë është një këngëtare e pjekur.

Adelina, po ashtu ka lavdëruar spotin e fundit të Jehonës “Marrëmendje” duke thënë se ai është njëri nga spotet që asaj i ka pëlqyer më së shumti deri me tani.
Shtuar më 03/08/2008, ora 15:35
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori