Adelina: Bukuria dhe mençuria janë mallkim
Albeu.com
Diva shqiptare Adelina Ismaili në një intervistë dhënë për numrin e ri të revistës "VIP Press" e cila del të enjten në treg, ka thënë se bukuria dhe mençuria janë mallkim.
“Nuk dua ta quaj veten të bukur, as të mençur, por një femër me suksese të mëdha ka dhe armiq të mëdhenj. E mira është që nuk ia lejoj më vetes luksin që të humb kohë duke u frikësuar”.

“Edhe unë di të jem armik i tmerrshëm, vet ma kanë mësuar ata që më kanë bërë keq pa asnjë shkak. Por, jam miku më i mirë për ata që dua dhe më përjetojnë mik pa interesa negative”, thotë Adelina në një fragment të intervistës së saj për “VIP Press”.
Shtuar më 08/10/2008, ora 22:19
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori