75 milionë dollarë për Cowell në X-Factor
Simon Cowell
Simon Cowell do të paguhet 75 milionë dollarë për punën e tij në X-Factor të versionit amerikan.

Raportohet se Cowell do të marrë 75 milion dollarë për çdo sezon në program, duke përfshirë edhe pagesën e tij si producent, që e tejkalon shumën që do të marrin koleget e tij gjyqtare në shou, Nicole Scherzinger dhe Paula Abdul, të cilat do të marrin 1.5 milion dollarë dhe 2.5 milion dollarë respektivisht. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2011, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori