5 divorcet "VIP" të 2011-ës (FOTO LAJM)

Aktorët tregonin gjithmonë marrëdhënien e tyre të veçantë si në publik ashtu edhe në rrjetin social Twitter ku ishin shumë aktivë,por Moore i dha duart partnerit të saj kur zbuloi se ai e kishte tradhëtuar me një vajzë 23-vjeçare.
Viti 2011 përveç martesave të famshme dhe përrallore ka patur edhe anën e saj të errët përsa i përket jetës në çift të vipave ndërkombëtarë. Divorce të shumta kanë karakterizuar jetën e personazheve të famshëm por pesë prej tyre kanë bërë xhiron e botës nëpër portale, revista rozë apo edhe televizione.

Sigurisht që ndarja rekord në 72 ditë mes Kim Kardashian dhe Kris Humphries ka çuditur të gjithë fansat e çiftit por nuk duhen lënë pas as divorcet e Jennifer Lopez dhe Marc Anthony apo edhe ajo më e fundit mes Fernando Alonso dhe Raquel del Rosario pas pesë vitesh martesë. /albeu.com/

Ja pesë çiftet që u divorcuan gjatë 2011-ës:

Shtuar më 28/12/2011, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori