2010-ta sukses për Gaga-n dhe Rihanna-n, po jo edhe për Swift-tin
Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift
Është mjaft befasuese që në "betejën" e vitit të kaluar për të qëndruar në faqet e para të revistave e të gazetave, Lady Gaga kryeson bindshëm. Interpretuesit enigmatik përgjatë gjithë vitit lëvizën nëpër revista e gazeta dhe pa dyshim na shpien në një paraqitje të saj në shtete të ndryshme. Më e famshmja për momentin mbetet veshja e saj Rolling Stone, e veshur si ushtarake e armatosur.

WWD( Women's Wearing Daily) reporton se si Gaga ashtu edhe Rihanna këtë vit pati mjaft suksese. January GQ i saj ishte shitja e dytë më e mirë e vitit.
Për fat të keq, Taylor Swift nuk arriti të ketë sukses sa të sipër përmendurat dhe të ketë shitje sa ato, pavarësisht suksesit të saj që u paraqit në grafikun Billboard.

April Elle i saj ishte shitja me e keqe e vitit, ndoshta për shkak se ajo zgjodhi të dalë e veshur në fotografi... (albeu.com)
Shtuar më 04/01/2011, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori