10 arsye pse duhet kaq shumë Kate (FOTO LAJM)

1. Eleganca Nuk do të jetë një princeshë, e megjithatë Kate ka një sjellje dhe një elegancë të denjë për një mbretëreshë. Kjo është sigurisht pasojë e kurseve, leksioneve, rregullave dhe këshillave. Të gjitha këto i kanë shërbyer për ta transformuar në një grua shumë elegante.
Kate Middleton mbushi 30 vjeç. Dukesha e Cambridge-t, bashkëshortja e princit William-it ishte personazhi kryesor i një feste të organizuar nga e motra Pippa dhe kunati Harry. Të gjitha detajet e festës janë 'Top Secret'.

Deri 12 muaj më parë njerëzit nuk dinin shumë për Catherine Middleton-in, por sot në fakt ajo është një prej personazheve më popullorë në botë dhe është shumë e dashur për anglezët. /albeu.com/

Mediat italiane kanë mbledhur dhe kanë listuar 10 motivet se përse duhet kaq shumë Kate:
Shtuar më 10/01/2012, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori