Aksidentohet fotografi i njohur Endrit Mërtiri (FOTO LAJM)

Fotografit i njohur Endrit Mërtiri është aksidentuar ditën e sotme ndërsa ishte duke udhëtuar me makinën e tij. Ka qenë vetë fotografi që nëpërmjet rrjeteve sociale ka njoftuar për aksidentin e bër

 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!