Franceska vesh dekoltenë e hapur dhe ironizon biznesmenin: Më shiko në sy zemër!

Pëlqej
Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.

Françeska Jaçe prej kohësh është e njohur në botën e modës dhe ka qenë një modelet shqiptare më të lakuara për vitin 2017 për shkak të pozave mjaft sensuale që realizon gjithnjë.

Këtë herë modelja seksi Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë.

Ajo ka veshur një bluzë me një dekolte të hapur dhe mbi përshkrimine fotos ka shkruar me ironi: Më shiko në sy zemër!

Fsansat kanë aluduar se kjo është një ironi për ish të dashurin e saj, biznesmenin e njohur Andi Geci. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori