Gjermanët kundër hapjes së negociatave: Shumë herët!
Zyshe, i ke korrigjuar provimet?
Pëlqej
Albeu.com
Mesuesja ju ben provim nxenesve dhe javen tjeter, nxenesit pyesin zyshen:
Zyshe, i ke korrigjuar provimet?

Zyshja e nervoyuar thote: Nxenes, kam 3 klasa! Si ti arrij kaq shpejte.

Pas pak, zysha pyet:

Nxenes, i keni bere detyrat?

Te gjithe i pergjigjen njezeri:

Joooooo! Kemi 12 lende zyshe!
Shtuar më 15/11/2011, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori