Xhaja që dredh cigare me gazetë
Albeu.com
Nje xhaje dridhte cigare me gazete, gjate dredhjes lexon: Aksident me motorr nje i vrare.

Ne ate moment kalon nje me shpejtesi me motorr.

Xhaja tund koken dhe thote: ty do te dredh neser une.
Shtuar më 09/01/2013, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori