Xhaja që dredh cigare me gazetë
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nje xhaje dridhte cigare me gazete, gjate dredhjes lexon: Aksident me motorr nje i vrare.

Ne ate moment kalon nje me shpejtesi me motorr.

Xhaja tund koken dhe thote: ty do te dredh neser une.
Shtuar më 09/01/2013, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.