Qeni dhe pema e vitit te ri!
Albeu.com
Nje qen ishte duke kerkuar nje peme per nevojat personale, papritmas shikon pemen e vitit te ri dhe mendon:

Yyy paskan von dhe drita ne banjo!!
Shtuar më 02/01/2013, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori