Qeni dhe pema e vitit te ri!
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nje qen ishte duke kerkuar nje peme per nevojat personale, papritmas shikon pemen e vitit te ri dhe mendon:

Yyy paskan von dhe drita ne banjo!!
Shtuar më 02/01/2013, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".