Polici qe qeron mollat para se ti haje
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu pr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shkon polici ne dyqan:
Mi jep dy kilogram molle.
far i do, t kuqe apo t verdha, e pyet shitsja.
Polici: fare t duash, ska problem, sepse un i qeroj para se ti ha
Shtuar më 16/10/2011, ora 00:52
Blerta Jashari
e Martë 13 Gusht 2013, Ora 00:30
normal qe i qeron pasi ti hanksh se masi ti hanksh valla jooo
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!
 
Kombtarja shqiptare ka shfaqur nj loj t bukur duke arritur t barazoj 1-1 n ndeshjen miqsore ndaj Francs q u zhvillua n Stade de Rennes n pranin e rreth 3000 tifozve shqiptar.

Kombtarja shqiptare ka shfaqur nj loj t bukur duke arritur t barazoj 1-1 n ndeshjen miqsore ndaj Francs q u zhvillua n Stade de Rennes n pranin e rreth 3000 tifozve shqiptar.