Polici dhe fëmija
Pëlqej
Albeu.com
Një polic po diskutonte me shokun e tij polic rreth fëmijëve dhe po i sqaronte se kishte filluar ta vendoste fëmijën të flerë mbi dollap.

Polici tjetër i habitur, pyet: Po pse se vë të flejë në krevat?!

Tjetri me gjakftohtësi përgjigjet: Po, herën e fundit më ra nga krevati dhe nuk e dëgjova, prandaj.
Shtuar më 23/12/2010, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori