Nje nate gruaja...
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një nate gruaja u zu me Nastradinin, i dha të shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle.

Komshia e ndjeu zhurmen dhe të nesermen e pyeti Mastradinin.

- Cfar ishte gjith ajo zhurme dje?
- Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketene nga shkallet.
- Cfare, nje xhaket vetem dhe beri aq shume zhurme?
- Brenda saj isha dhe une, tha Nastradini.
Shtuar më 09/01/2013, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së