Nastradini dhe gomari
Pëlqej
Albeu.com
Disa të rinj e panë Nastradinin që ishte mbështetur tek stalla e gomarëve dhe donin ta tallnin.

Njëri më i shkathët i thotë: - “Ku je o Nastradin, baba i gomarëve”

Nastradini i përgjigjët: - “Po ti mor bir pse paske dalë prej stalle”?
Shtuar më 01/05/2011, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori