Motra, vëllai dhe e dashura
Pëlqej
Albeu.com
Një gocë e vogël 5 vjeçe, të dashurës së vllait që vjen çdo ditë në shtëpinë e tyre, i thotë:

Ti vjen këtu dhe takon ditë për ditë vllain tim...

S'ke vlla tëndin ti moj!!!
Shtuar më 20/01/2012, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori