Lutja e dhëndrit për vjehrrën
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dhëndëri përcjellë vjehrrën për në aeroport.

Pasi vjehrra hyp në avion dhe fluturoi, dhëndëri i lutet Zotit:

“O Zot merre, tani e ke më afër!”
Shtuar më 10/01/2013, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së