Ku e ka shtëpinë Nasi?
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nje burre po pyeste nje grua ne nje ballkon pallati ne kat te dyte.

-Me fal e di ku e ka shtepine Nasi??
-Kush Nas se ne kemi dy nasa ne kete pallat- i pergjigjet gruaja.
-Si te ta them por me duket se e ka pak gruan tip k...e, i thote miku.
-Aaa dashke burrin tim ti- ja kthen ajo.
Shtuar më 09/01/2013, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së