Isha me te dashuren time...
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nje djal 18 vjec i tregon shokut ngjarjen qe kishte perjetuar mbreme.

Isha me te dashuren time tek shtepia saj dhe papritur iken dritat, tha djali.

A e shfrytezove rastin?, pyeti shoku.

Po po, ja piva te gjith Coca Colen, u pergjigj 18-vjecari.
Shtuar më 12/01/2013, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së