I riu dhe plaku
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ishte nje plak dhe nje djal i ri.
- A po e agjeron ramazanin? - e pyet djali plakun.
- Po more krejt, i thote plaku.
- Ta boft zoti kabul, i thot ky i riu.
- Ty ta befte Afganistan - ja kthen plaku.
Shtuar më 10/01/2013, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së