Gruaja qė vjedh komposto pjeshke
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nje grua vjedh ne nje supermarket nje komposto pjeshke dhe kapet nga policia.
Del perpara gjykates dhe gjykatesi e pyet:
- Sa pjeshke kishte kavanozi ?
- 6, thote gruaja.
- Atehere per cdo pjeshke do te rrish nje muaj ne burg.

Nderkohe nga salla degjohet zeri i te shoqit:
- Z. Gjykates, ka vjedhur dhe nje kavanoz me bizele!
Shtuar më 10/02/2012, ora 21:37
merlinda jashari
e Premte 16 Nëntor 2012, Ora 15:29
hahah shumë e fort a
Fitimi
e Mërkurë 2 Janar 2013, Ora 03:22
po e fort shume
hembad
e Hënë 7 Janar 2013, Ora 14:06
shume e bukur
lirim begu
e Martë 15 Janar 2013, Ora 01:29
ha ha ha... nder me te bukurat
tona mala
e Dielë 24 Shkurt 2013, Ora 10:01
shumm e fort
amire balaj
e Dielë 26 Maj 2013, Ora 16:22
e pakuptueshme
donika qitaku
e Hënë 3 Qershor 2013, Ora 16:04
spo me pelqen qa jo ma e keqja
Blerta Jashari
e Martë 13 Gusht 2013, Ora 00:24
valla as mu spom pelqen mir e ki ti Donik
pjero prendi
e Hënë 14 Tetor 2013, Ora 12:02
...shum e bukur...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
49.76 %
32.15 %
18.08 %
Total 13604 Vota!
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.