Gjirokastriti q do t martohet nga Tirana
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu pr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nj gjrokastrit i thot babait:
Babi, kam gjetur nj goxha vajz nga Tirana, e kam vendosur t martohem me t. Prandaj m duhet t shkoj n Tiran ta marr.

Babi i prgjigjet:
Mir mir po rrugn kush e paguan?!?!?!
Shtuar më 20/08/2011, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kush do të fitojë Botërorin Brazil 2014?
67.05 %
32.94 %
Total 2686 Vota!
 
Part - time, nga Bujar Kapexhiu

Part - time, nga Bujar Kapexhiu

.