Rama: Do jemi në bashkëqeverisje me PDIU
Dimri siberik
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė rus qė jeton nė Amerikė dėgjon lajmet nė TV ku thuhet se nė Siberi temperatura ėshtė -55 gradė Celsius. Ai nuk u beson lajmeve dhe thirr nė telefon vėllanė e tij qė jeton atje:

- Mė thuaj vėlla, sa ėshtė temperatura te ju?
- Pritshoh... po, rreth -35 gradė. Pse pyet?
- Po, kėta nė TV po gėnjejnė, thonė se ėshtė -55 gradė.
- Aha, po ndoshta flasin pėr jashtė..
Shtuar më 07/03/2012, ora 23:17
Haki Llullaku
e Premte 28 Dhjetor 2012, Ora 12:55
atwherw nw kwso raste ,mw sw miri wshtw me hy nw frigorifer,se aty temperatura wshtw rreth +4 °C.
Fitimi
e Mërkurë 2 Janar 2013, Ora 03:17
kur Haki , veres apo ne dimer ? pershendetje...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.