\'faj ka pula?
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu pr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
I thot gruaja burrit:
- Nesr e kremtojm dhjet vjetorin e martess. Ta therrim pulen?
Burri i prgjigjet: E 'faj ka ajo?!
Shtuar më 12/10/2011, ora 00:35
hemba hyka
e Enjte 10 Janar 2013, Ora 20:35
ha ha shume e bukur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kush do të fitojë Botërorin Brazil 2014?
67.02 %
32.97 %
Total 2687 Vota!
 
Part - time, nga Bujar Kapexhiu

Part - time, nga Bujar Kapexhiu

.