Babi, ata kane nxjerr Erin ne ballkon
Albeu.com
Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin femijen ne shtepi.

I thote mamaja djalit: Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni.

Del djali jashte dhe prinderit vazhdojne...

Pas pak kthehet djali dhe thote: Mami pashe nje makine te bukur.

Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash.

Iken femija dhe kthehet pas 5 minuash.

Mami, pashe nje kal.

Miiire mami po ik te ballkoni tani.

Pas 5 minutash vjen djali dhe thote: Prindrit e Erit po bejne dashuri.

Po ku i pe ti mor te keqen babi?

Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashte ne ballkon.
Shtuar më 10/01/2013, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori