A janë shëruar budallenjtë?!
Pëlqej
Albeu.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ne spitalin e budallenjve ju vune te hanin ne pjata bosh per te provuar nqs ndonjeri ishte sheruar.

Te gjithe filluan te hanin , vetem njeri nuk po hante.

Kujdestari mendoi se ai ishte sheruar dhe e pyeti pse nuk po hante.

-Po pres te ftohet, u pergjigj...
Shtuar më 10/01/2013, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së