Shorti i Champions League me përballje drithëruese, super sfida Barca – Juve

Shorti i fazës së grupeve të Uefa Champions Leaghue u hodh sot në Monaco. Vazot u trazuan nga legjenda e Romës, Totti dhe ajo e Milanit Andry Shevcenko. Nga duart e tyre dolën këto grupe: Grupi

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!