Volkswagen Polo sjell modelin “Lounge”
Volkswagen prezanton modelin e ri të Polo-s i quajtur “Lounge”. Modeli Polo Lounge Edition në dispozicion është me 4 lloje të motorëve benzinë dhe tre TDI motorëve me naftë, ndërsa çmimet në Gjermani fillojë prej 15.200 €, versioni me motor benzinë 1.0-litër dhe marshin manual me pesë shpejtësi, deri në 20.375 €, versioni me motor nafte TDI me kapacitet prej 90 kuaj fuqi dhe me marsh DSG.

Në këtë model përfshihen disa detaje estetike dhe të pajisjeve më të pasura. Po ashtu ky model posedon dritat e pasme të errëta, maskën e përparme “Gloss Black”, xhamin e pasmë të errët, rrotat me diametër prej 15 inç. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori