Tushek prezanton Forego T700 (FOTO-LAJM)

Kompania Tushek publikon fotot e makinës Forego T700. Dizajni i pjesës së pasme të makinës ëstë i ngjashëm me modelin e kaluar Renovatio T500. Mësohet se T700 do të peshojë vetëm 1000 kilogram, falë ndërtimit të trupit me fibra karboni dhe titanium.

Makina ka një motor Audi V8 FSI që prodhon afro 700 KF (515 KW). /albeu.com/


Shtuar më 03/10/2013, ora 18:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori