Top 10 Ferrarit e 30 viteve të fundit (FOTO LAJM)

1984: Ferrari Testarossa
Vepra të vërteta arti, shembulli më i mirë për produktet "Made in Italy", motorrë ëndrrash, simbol sportiviteti dhe elegance: nga Testarosa e vitit 1984 e deri në LaFerrari të vitit 2014">2014, në fotogalerinë e mësipërme mund të shijoni Top 10 modelet më të mira të Maranellos.

Super-makina që kanë shkruar historinë e automoblizmit në 3 dekadat e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori