Supermakinat e Parisit (FOTO-LAJM)

Kur Parisi, kryeqyteti i Francës të vjen në mendje, të vjen të mendosh se aty mund të gjesh disa nga supermakinat më të shtrenjta në botë. Për të vërtetuar këtë gjë, fotografi Arnaud Bailly ka lëvizur në tërë qytetin duke realizuar fotografi me disa prej makinave më të bukura që qarkullonin në rrugët e këtij qyteti.


Në këtë koleksion do të gjeni makina si Bentley Continental GT, Lamborghini Gallardo, Audi R8, Lamborghini Aventador, Alfa Romeo 8C, Ferrari F40, Bugatti Veyron, Ferrari 458 dhe shumë modele të tjera të cilat mund ti shihni në galerine e fotove. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2013, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori