"Spektakël" me një Smart (VIDEO)
Makinat smart janë makina ekonomike, të vogla dhe të manovrueshme në rrugë. Këtë gjë e dëshmon edhe video më lartë e cila vjen nga Austria ku një person i apasionuar pas spaktaklit me makina, arrin të realizojë manovra te veshtira. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2013, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori