Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Si prodhohet WV Golf 7? (VIDEO)
Pëlqej
VW Golf është vetura më e shpeshtë që shihet në vendin tonë, por a e keni ditur se si prodhohet ky model nga Volkswagen?

Express sjell një video nga linja e prodhimit të modelit Golf 7 të Volkswagen në Gjermani.

Aty mund të shihni të gjithë procesin e ndërtimit që nga ndërtimi i trupit si dhe bashkimi i këtyre pjesëve për të formuar produktin final.


Shtuar më 29/03/2018, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori