Renault Twingo i ri (FOTO LAJM)

Fotografi tė Renault Twingo i ri
Pëlqej
Renault Twingo
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Marka franceze Renault kishte planifikuar ta mbajė nė fshehtėsi vogėlushin e saj deri te panairi i veturave nė shtator nė Frankfurt, por si zakonisht, edhe kėtė herė interneti ishte mė i shpejtė, shkruan Zėri.

Sipas paralajmėrimeve nga Renault, Twingo i ri nuk ėshtė vetėm njė risi dosido, por njėherit paralajmėron gjuhė tė re tė dizajnit pėr modelet e ardhshme tė kėtij prodhuesi francez.

Njėherit, stili i pjesės sė pėrparme, i ėshtė pėrkulur gjeneratės sė parė tė kėtij vogėlushi praktik, i cili kishte pushtuar shumė adhurues nė mbarė Evropėn.

Twingo i ri edhe mė tutje do tė prodhohet vetėm nė Slloveni, ndėrsa informatat tjera priten sė shpejti.

Shikoni fotografitė e Renault Twingo i ri:
Shtuar më 10/08/2011, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Si do të përfundojë ndeshja Serbi-Shqipëri?
66.85 %
6.71 %
26.42 %
Total 4004 Vota!
 
Djegia e flamurit shqiptar nė derbin e Beogradit mes Partizanit dhe Crvena Zvezdės. 18 tetor 2014

Djegia e flamurit shqiptar nė derbin e Beogradit mes Partizanit dhe Crvena Zvezdės. 18 tetor 2014