Renault prezanton modelin Lutecia Ganache (FOTO LAJM)

Lutecia është modeli më i fundit i prodhuar nga Kompania Renault.Renault Lutecia Ganache, do të ketë motor benzinë, 1.2-litër me kapacitet prej 120 kuaj fuqi dhe në kombinim me marshin EDC prej 6 shpejtësive. Rrotat e makinës do të kenë diaametër 17 inç.

Makina vjen në kombinimin dy ngjyrësh, ngjyrës kafe dhe të zezë, kundrejt një çmimi prej 17.840 euro. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2015, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori