E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM)

Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet në malin vdekjeprurës Tianmen.

Supermakina pesë-vendëshe British P400e plug-in hibrid 4X4 u bë e para në makinë në botë botë që ngjit këtë monument duke tërhequr vëmendjen e të gjithë turistëve dhe duke kaluar me sukses plot 99 kthesa, përcjell albeu.com

Range Rover Sport kushton 70 mijë dollarë dhe duhet të karikohet në më pak se tre ore për të përshkruar pa frikë rreth 31 milje.

Po ashtu super Range dha një performancë të shkëlqyer në shkallët e monumentit "u lodhur". /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori