Pasi ekspozuan makinat, pasanikët arabë largohen nga Londra (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Pasi ekspozuan makinat e tyre luksoze dhe shpenzuan ca para në dyqanet e shtrenjta ka ardhur momenti që pasanikët arabe por jo vetëm të lënë rrugët e Londrës.

Sipas Daily Mail, Londra është mbushur nga “carparazzi”, një term që përdoret për fotografët e fiksuar pas makinave të shtrenjta dhe të rralla. Shpesh qytetarët kanë ngritur sheqtësimin lidhur me zhurmën që motorrët e makinave të tyre bëjnë por edhe me parkimet e gabuara që ata bëjnë.

Gjatë gushtit dhe korrikut në rrugët e Londrës do të gjeje të parkuara disa nga supermakinat më të shtrenjta si Ferrari, Lamborghini, apo Bugatti. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori