Njihuni me Mercedes-in e së ardhmes (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kompania Mercedes Benz ka prezantuar prototipi e saj më të ri me publikun.

Makinë, e cila konsiderohet si Mercedes Benzi i të ardhmes, ka bërë provën e parë në rrugë dhe nuk ishin të paktë njerëzit që ndaluan ta admironin.

Përveç shikimeve kurioze të njerëzve në rrugë, prototipi ka marrë shumë reagime dhe në faqen zyrtare të kompanisë në “Facebook”, duke shprehur shqetësimin se shoferët mund të zëvendësohen në një të ardhme jo të largët nga robotët. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2016, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}