Një vizitë në garazhin e ëndrrave (FOTO-LAJM)

Shpesh kemi rastisur të shohim koleksione makinash ose garazhe te cilat na kane “hequr trurin”. I tillë është edhe koleksioni “SBH Royal Auto Gallery”. Makinat që shihni më lartë janë pjesë e një muzeu privat, ne te dale te kryeqytetit te Abu Dhabit, shkruan portali Albeu.com.

Siç e shihni kemi të bëjmë me një koleksion teper te vecante makinash, dhe nje garazh endrrash.Qendra e kompleksit “SBH Royal Auto Galleryperfshin 3 seksione me supermakinat me te rralla, gjithashtu perfshin dhe ambient ngrenie, pune, nje kinema, SPA, dhome lojerash gjithashtu edhe nje vend ku mund te luash bowling. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2014, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori