Një "Jaguar" fluturues në qiejt e Londrës (FOTO-LAJM)

Londinezët kanë shpejtuar të shpërndajnë në Twitter imazhet e bukura të kapura prej tyre të ‘Jaguarit’ që ‘fluturonte’ mbi Tower Bridge. Një spektakël i vërtetë! Dhe të gjithë pyesnin se çfarë po ndodhte.

Pak orë më vonë policia e Kentit qartësoi gjithçka me një tweet: bëhet fjalë për një spot publicitar, prezantimi i modelit të fundit të ‘Jaguar’. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori