E FUNDIT/ Eleminuan ish-policin Santiago Malko, ndalohet një person
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM)

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve.

Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Në galerinë e mwsipwrme do të shikoni mjete të cilat do t’iu lënë pa fjalë.
Shtuar më 11/09/2019, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori