Mos guxoni të transformoni makinën tuaj kështu! (FOTO-LAJM)

Duke menduar makina të tilla si Lamborghini, Bugatti apo makina të tjera luksoze, të apasionuar pas mkinave tentojnë shpesh të transformojnë makinat e tyre dhe ja rezultatet. /albeu.com/


Shtuar më 07/10/2013, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori