Modeli i ri "Smart roadster"
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Janė shfaqur fotot e para tė gjeneratės sė re tė modelit Smart roadster, i cili hidhet nė treg vitin e ardhshėm. Roadster e ka gjetur frymėzimin nė konceptin 'ForSpeed', i prezantuar kėtė vit nė Gjenevė dhe i ka mbetur kryesisht besnik origjinalit nga viti 2003, por prapė me njė pamje mė moderne.

Edhe pse ende nuk ka konfirmim zyrtar, Smart Roadster i ri platformėn e tij do ta ndajė me Renault Twingo. Prodhuesi gjerman dhe ai francez, kėtė marrėveshje tashmė e kanė arritur pėr nevojat e modelit tė ardhshėm 'ForTwo', kėshtu qė bashkėpunimi edhe pėr kėtė model duket i arsyeshėm.
Shtuar më 05/08/2011, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.