Modeli i ri "Smart roadster"
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Janë shfaqur fotot e para të gjeneratës së re të modelit Smart roadster, i cili hidhet në treg vitin e ardhshëm. Roadster e ka gjetur frymëzimin në konceptin 'ForSpeed', i prezantuar këtë vit në Gjenevë dhe i ka mbetur kryesisht besnik origjinalit nga viti 2003, por prapë me një pamje më moderne.

Edhe pse ende nuk ka konfirmim zyrtar, Smart Roadster i ri platformën e tij do ta ndajë me Renault Twingo. Prodhuesi gjerman dhe ai francez, këtë marrëveshje tashmë e kanë arritur për nevojat e modelit të ardhshëm 'ForTwo', kështu që bashkëpunimi edhe për këtë model duket i arsyeshëm.
Shtuar më 05/08/2011, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.63 %
28.89 %
5.47 %
Total 9064 Vota!
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian