Mini Cooper i kthyer në limuzinë (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Mekanikët krijojnë Mini Cooper-in e parë limuzinë i cili ka gjatësinë e një autobusi. Për të realizuar këtë gjë specialistët kanë prerë makinën në gjysma duke e shtuar atë me disa metra.

Limuzina luksoze me ngjyrë të bardhë dhe të zezë mund të mbajë deri në gjashtë persona dhe sipas pronarit Kamran Akram njerëzit në veçanti fëmijët mbeten të habitur sa herë që ai del me limuzinën në rrugë.

Ideja për transformimin e këtij Mini-Cooper-i, biznesmenit 40- vjeçar i erdhi pasi pa një servis i cili merrej me modifikimin e makinave në SHBA. Pronari shprehet se klientët e tij e marrin atë për raste të ndryshme. /albeu.com/
Mini Cooper i kthyer në limuzinë

Shtuar më 09/10/2013, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori