MicroMax, një "mini" autobus (FOTO-LAJM)

Quhet Micromax dhe është automjet me një gjatësi
3.7 metra por ka pamjen e një autobusi. Ai është i pajisur me një motor elektrik dhe është reliazuar për një përdorim mes transportit publik dhe makinës private ndërkoh; që që është projektuar për lëvizje në distanca të shkurtra jo për rrugë të gjata. /albeu.com/


Shtuar më 20/02/2013, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori