Më shumë fuoristrada dhe 4x4 në 2014 (FOTO-LAJM)

Bmw X4
Viti 2014">2014 do të sjellë në tregun e automjeteve shumë Fuoristrada dhe automjete 4x4. Sipas ekspertëve deri në vitin 2016 në qarkullim do të dalin shumë modele të reja në të gjithë botën.

Gjatë vitit që po lëmë pas prodhuesit e makinave kanë prezantuar modelet e tyre të cilat do të dalin në treg gjatë vitit të ardhshëm por edhe viteve në vijim. Portali albeu.com ju sjell disa prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2013, ora 12:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori