Me këtë makinë, mos vallë e kanë tepruar?! (FOTO LAJM)

Versioni i ri i ridizenjuar i Chevrolet Camaro i mbështjellë më flori po tërheq vëmendjen e gjithë të apasionuarve pas automobilave.
Pëlqej
Chevrolet Camaro
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Versioni i ri i ridizenjuar i Chevrolet Camaro i mbështjellë më flori po tërheq vëmendjen e gjithë të apasionuarve pas automobilave.

Makina e ridizenjuar me 400 kuaj fuqi ka motoir V8 që shpenzon 6.2 litra në 100 km.

Përveç 6 transmetimeve të shpejtësive, Chevrolet Camaro posedon edhe transmetim automatik.

Camaro gjithashtu ka 3 copë televizione LCD 23-inç, pano speciale fiberglas dhe Playstation 3.

Shikoni fotografitë e kësaj makine. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2012, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së