Me këtë makinë, mos vallë e kanë tepruar?! (FOTO LAJM)

Versioni i ri i ridizenjuar i Chevrolet Camaro i mbështjellë më flori po tërheq vëmendjen e gjithë të apasionuarve pas automobilave.
Pëlqej
Chevrolet Camaro
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Versioni i ri i ridizenjuar i Chevrolet Camaro i mbështjellë më flori po tërheq vëmendjen e gjithë të apasionuarve pas automobilave.

Makina e ridizenjuar me 400 kuaj fuqi ka motoir V8 që shpenzon 6.2 litra në 100 km.

Përveç 6 transmetimeve të shpejtësive, Chevrolet Camaro posedon edhe transmetim automatik.

Camaro gjithashtu ka 3 copë televizione LCD 23-inç, pano speciale fiberglas dhe Playstation 3.

Shikoni fotografitë e kësaj makine. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2012, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian