Mazda prezanton modelin e ri MX-5 (FOTO-LAJM)

Kjo është MX-5 e cila do të jetë në rrugë vitin e ardhshëm. Mazda ka prezantuar gjeneratën e katërt të automomjetit sportiv Miata. Ky automjet do të jetë më e gjerë dhe më e ulët se modeli paraprak.

Pjesa e pasme përmban një kënd dramatik, dhe me dritat e ridizajnuara. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori