Maserati me një model të ri në Shangai
Nuk janë të shumta detajet e ofruara por Maserati ka planifikuar që në sallonin e makinave në Shangai të prezantojë modelin e ri Ghibli.


Imazhet e publikuara na kjo kompani e prodhimit të makinave tregojnë një makinë Coupe të mbuluar krejtësisht nga një pëlhurë blu e cila, megjithatë, nuk tregon asgjë sa i përket formës dhe modelit. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2013, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori